Praca w SMOLTECH

SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą zgrzewarek do metali oraz projektowaniem i produkcją specjalizowanych stanowisk zgrzewalniczych. Naszymi klientami są firmy z branży metalowej i motoryzacyjnej w Polsce i na świecie. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Serwisant (mechanik-elektryk)

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Dyspozycyjność (jedno lub kilkudniowe wyjazdy serwisowe - Polska i świat);
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC oraz umiejętność serwisowania instalacji pneumatycznych i hydraulicznych.

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i konserwacja urządzeń i stanowisk zgrzewalniczych;
  • Prefabrykacja szaf elektrycznych;
  • Montaż stanowisk zgrzewalniczych;
  • Uruchomienia urządzeń do zgrzewania metali.

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie, premie i płatne nadgodziny;
  • Umowę o pracę na pełny etat, (również na 3-miesięcznym okresie próbnym);
  • Szkolenia branżowe;
  • Bezpłatne ubezpieczenie grupowe.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: biuro@smoltech.pl