Biuro
konstrukcyjne
Budowa
stanowisk
Automatyzacja
i robotyzacja
REALIZACJE

Praca

SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu specjalizowanych stanowisk i linii produkcyjnych do oporowego zgrzewania metali. Naszymi klientami są firmy z branży metalowej i motoryzacyjnej w Polsce i na świecie.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: biuro@smoltech.pl

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

MONTAŻYSTA - LEADER ZESPOŁU MONTAŻU I SERWISU MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• montaż i uruchomienia stanowisk do zgrzewania metali
• organizacja odbiorów technicznych urządzeń w siedzibie firmy i u klientów
• organizowanie i nadzorowanie pracy kilkuosobowego zespołu montażowo-serwisowego
• nadzór nad zgodną z planem realizacją produkcji
• odpowiedzialność za utrzymanie porządku na hali montażowej

NASZE WYMAGANIA

• wykształcenie minimum średnie techniczne mechaniczne
• umiejętność czytania schematów elektrycznych
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• mile widziana znajomość programowania sterowników PLC oraz umiejętność serwisowania instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
• dobra organizacja, zaangażowanie, nastawienie na rozwiązywanie problemów i realizację celów
• dyspozycyjność – jedno lub kilkudniowe wyjazdy serwisowe
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY

• interesującą pracę, dobre warunki pracy, miłą atmosferę
• doświadczony zespół montażowo-serwisowy
• umowę na czas nieokreślony i atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
• szkolenia branżowe
• ubezpieczenie grupowe na życie
• prywatną opiekę medyczną

Zapraszamy do przesyłania CV na biuro@smoltech.pl

KONSTRUKTOR MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

• projektowanie stanowisk i oprzyrządowania do zgrzewania oporowego
• opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnych
• tworzenie specyfikacji technicznych
• udział w nadzorze nad procesem produkcyjnym
• udział w odbiorach technicznych urządzeń

• min 2-letnie doświadczenie w samodzielnym projektowaniu maszyn
• umiejętności wystarczające do samodzielnej realizacji projektów konstruktorskich
• wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn,
• projektowanie w Autodesk Inventor,
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
• znajomość oprogramowania Windows/MS Office
• czynne prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY

• interesującą pracę, dobre warunki, miłą atmosferę
• doświadczony i wspierający zespół współpracowników