ZGRZEWARKI PODSTAWOWE

ZGRZEWARKI PODSTAWOWE

Podstawowe zgrzewarki punktowe: stacjonarne, stołowe i podwieszane oraz zgrzewarki punktowo-garbowe. Zgrzewanie metali: blach płaskich, prętów na krzyż, nakrętek i śrub oraz elementów przestrzennych. Dla warsztatu i przemysłu.

ZGRZEWARKI Z PRZYRZĄDAMI

Przykłady urządzeń zbudowanych na bazie katalogowych zgrzewarek punktowo-garbowych i garbowych, wyposażonych w oprzyrządowanie do bazowania i zgrzewania nietypowych elementów. Dla branży metalowej i motoryzacyjnej.

ZGRZEWARKI SPECJALIZOWANE

Wyspecjalizowane stanowiska zgrzewalnicze i linie technologiczne, o dowolnym stopniu automatyzacji. Wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, kontroli i pomiaru parametrów procesu. Zgrzewarki do siatek.

ZGRZEWARKI DO TRZPIENI

Kondensatorowe i transformatorowe urządzenia do przygrzewania trzpieni.

PODZESPOŁY I WYPOSAŻENIE

Układy sterowania, transformatory, siłowniki, układy dociskowe, balansery, agregaty chłodnicze, przyrządy zgrzewalnicze, elektrody.

POMIARY, USŁUGI, SERWIS

Pomiary detali w 3D. Uruchomienia, remonty i modernizacja zgrzewarek, doradztwo techniczne i technologiczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Specjalizujemy sie w obszarze zgrzewania oporowego metali. Oferujemy zarówno zgrzewarki podstawowe punktowe i garbowe z przyrządami, jak i kompleksowe opracowanie i realizację specjalizowanych urządzeń zgrzewalniczych i linii technologicznych. Na podstawie wymagań technicznych opracowujemy technologię, projektujemy i wykonujemy stanowiska do zgrzewania elementów metalowych. W naszym portfolio znajdują się stanowiska jedno i kilku gniazdowe, konwencjonalne i inwertorowe, zgrzewarki garbowe, liniowe, punktowe i wielopunktowe np. maszyny do zgrzewania siatek metalowych. Urządzenia różnią się stopniem automatyzacji, od ręcznego zakładania detali poprzez wykorzystanie podajników wibracyjnych na robotach kończąc. Nasze zgrzewarki pracują w wielu fabrykach branży motoryzacyjnej i metalowej w Polsce i na świecie. Zapraszamy do obejrzenia filmów zgrzewarek w zakładce REALIZACJE.