Aktualności


Projekt nowego zakładu SMOLTECH

Nowy zakład w Źródłach pod Wrocławiem

Planujemy rozpoczęcie budowy nowego zakładu w Źródłach, przy drodze nr 94 Wrocław-Środa Śląska. Zakład będzie złożony z hali produkcyjno-magazynowej i biurowca o łącznej powierzchni 1.200 m2. Nowa siedziba firmy będzie dobrze skomunikowana z obwodnicą Wrocławia S8 i autostradą A4. Podstawowym celem projektu jest podwojenie możliwości produkcyjnych przy jednoczesnym stworzeniu jak najlepszych warunków pracy naszym pracownikom.

SMOLTECH na sportowo

Sezon kolarski 2018 zakończony. Nasz zawodnik ma za sobą wiele udanych startów min. w rajdach Korona Gór Sowich, Klasyk Radkowski oraz Szosowy Klasyk w Szklarskiej Porębie. Uwieńczeniem sezonu i zarazem najtrudniejszym wyścigiem, był Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej.

Smoleckie Towarzystwo Sportowe SOKÓŁ SMOLEC zrzesza 200 piłkarzy w 12 drużynach i jest jednym z najwiekszych w powiecie wrocławskim. W sezonie 2018/2019 szczególnie kibicujemy Orlikom i Seniorom, którzy noszą koszulki z logo SMOLTECH.

więcej »

Realizacja kontraktów zagranicznych

W styczniu 2018 uruchomilismy stację do automatycznego wciskania i zgrzewania pierścienia na tłoczysku amortyzatora w BWI Group w Chinach, a w kwietniu stanowisko do zgrzewania liniowego denka do rury w BWI Group w Meksyku. Aktualnie jesteśmy w trakcie uruchomienia kolejnych dwóch specjalistycznych stanowisk zgrzewalniczych i wielofunkcyjnych w fabryce BWI Group w Meksyku oraz zrobotyzowanej linii zgrzewalniczej w BWI Group w Czechach.

więcej »