Aktualności


Międzynarodowe Targi Poznańskie - ITM 2019

W dniach 4-7 czerwca byliśmy obecni na Międzynarodowych Targach Poznańskich - ITM 2019, gdzie wspólnie z naszym partnerem Techniką Spawalniczą z Poznania promowaliśmy marki TECNA i BTH.

SMOLTECH stanowisko do zgrzewania liniowego

Realizacja kontraktów zagranicznych

W 2018 uruchomiliśmy dwie stacje do automatycznego wciskania i zgrzewania pierścienia na tłoczysku amortyzatora w fabrykach BWI Group w Chinach i w Meksyku. Do BWI Group w Meksyku dostarczyliśmy także stanowisko do liniowego zgrzewania denka do rury oraz stanowisko do wciskania talerza i przygrzewania pina.

Powyższe urządzenia służą do produkcji elementów amortyzatora samochodowego. Filmy z realizacji można zobaczyć w zakładce REALIZACJE.

W kwietniu 2019 zakończyliśmy budowę i uruchomiliśmy stację do zgrzewania garbowego nakrętek do wspornika fotela samochodowego dla LEAR Corporation w Czechach.

Film urządzenia można zobaczyć w zakładce NOWOŚCI.

Obecnie pracujemy nad realizacją urządzeń do zgrzewania osłon termicznych układu wydechowego dla fabryki Tenneco w Meksyku.

Projekt nowego zakładu SMOLTECH

Nowy zakład

Planujemy budowę nowego zakładu w Źródłach, przy drodze nr 94 Wrocław-Środa Śląska. Zakład będzie złożony z hali produkcyjno-magazynowej i biurowca o łącznej powierzchni 1.200 m2. Nowa siedziba firmy będzie dobrze skomunikowana z obwodnicą Wrocławia S8 i autostradą A4. Podstawowym celem projektu jest podwojenie możliwości produkcyjnych przy jednoczesnym stworzeniu jak najlepszych warunków pracy naszym pracownikom.

SMOLTECH na sportowo

Sezon kolarski 2019 zbliża się ku końcowi. Nasz zawodnik ma za sobą udane starty w wyścigach Ślężański Mnich oraz Szosowy Klasyk w Miękini, a także Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej. Dziękujemy za godną reprezentację firmy SMOLTECH!

Smoleckie Towarzystwo Sportowe SOKÓŁ SMOLEC zrzesza 200 piłkarzy w 12 drużynach i jest jednym z najwiekszych w powiecie wrocławskim. W sezonie 2018/2019 szczególnie kibicujemy Orlikom i Seniorom, którzy noszą koszulki z logo SMOLTECH.

więcej »