Aktualności


Realizacja kontraktów zagranicznych

W 2018 uruchomiliśmy dwie stacje do automatycznego wciskania i zgrzewania pierścienia na tłoczysku amortyzatora w fabrykach BWI Group w Chinach i w Meksyku. Do BWI Group w Meksyku dostarczyliśmy także stanowisko do liniowego zgrzewania denka do rury oraz stanowisko do wciskania talerza i przygrzewania pina.

Powyższe urządzenia służą do produkcji elementów amortyzatora samochodowego. Filmy z realizacji można zobaczyć w zakładce REALIZACJE.

Obecnie dla LEAR Corporation z Czech budujemy stację do zgrzewania garbowego w technologii inwertorowej z oprzyrządowaniem.

więcej »
Projekt nowego zakładu SMOLTECH

Nowy zakład

Planujemy budowę nowego zakładu w Źródłach, przy drodze nr 94 Wrocław-Środa Śląska. Zakład będzie złożony z hali produkcyjno-magazynowej i biurowca o łącznej powierzchni 1.200 m2. Nowa siedziba firmy będzie dobrze skomunikowana z obwodnicą Wrocławia S8 i autostradą A4. Podstawowym celem projektu jest podwojenie możliwości produkcyjnych przy jednoczesnym stworzeniu jak najlepszych warunków pracy naszym pracownikom.

SMOLTECH na sportowo

Sezon kolarski 2018 zakończony. Nasz zawodnik ma za sobą wiele udanych startów min. w rajdach Korona Gór Sowich, Klasyk Radkowski oraz Szosowy Klasyk w Szklarskiej Porębie. Uwieńczeniem sezonu i zarazem najtrudniejszym wyścigiem, był Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej.

Smoleckie Towarzystwo Sportowe SOKÓŁ SMOLEC zrzesza 200 piłkarzy w 12 drużynach i jest jednym z najwiekszych w powiecie wrocławskim. W sezonie 2018/2019 szczególnie kibicujemy Orlikom i Seniorom, którzy noszą koszulki z logo SMOLTECH.

więcej »