Zgrzewarki podstawowe punktowe i garbowe

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama nowoczesnych, niezawodnych zgrzewarkek punktowych: stacjonarnych, stołowych i podwieszanych do zastosowań uniwersalnych, zarówno w produkcji przemysłowej jak i jednostkowej. Dostarczamy także zgrzewarki garbowe o różnych mocach, do których na życzenie Klienta  projektujemy i produkujemy specjalistyczne przyrządy zgrzewalnicze.

Oferowane przez nas urządzenia pochodzą od włoskiej marki TECNA S.p.A., która jest jednym z największych w Europie producentów zgrzewarek rezystancyjnych. Są to maszyny wytrzymałe i niezawodne, wyposażone w mikroprocesorowy sterownik parametrów zgrzewania, chłodzenie wodne, bezsmarowe elementy pneumatyki. Duża różnorodność konstrukcyjna urządzeń, typ zastosowanego transformatora oraz szeroka rozpiętość mocy i siły docisku, pozwalają dobrać odpowiednią zgrzewarkę do każdego zadania.

Nowością w naszej ofercie jest zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby klientów uniwersalna zgrzewarka inwertorowa ze stołem, do punktowego zgrzewania blach i elementów przestrzennych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zgrzewarek podstawowych.