Aktualności


Nowy zakład w Źródłach pod Wrocławiem

W 2018 roku planujemy rozpoczęcie budowy nowego zakładu w Źródłach, przy drodze nr 94 Wrocław-Środa Śląska. Zakład będzie złożony z hali produkcyjno-magazynowej i biurowca o łącznej powierzchni 1.200 m2. Nowa siedziba firmy będzie dobrze skomunikowana z obwodnicą Wrocławia S8 i autostradą A4. Podstawowym celem projektu jest podwojenie możliwości produkcyjnych przy jednoczesnym stworzeniu jak najlepszych warunków pracy naszym pracownikom.

SMOLTECH na sportowo

SMOLTECH jest obecny na kolarskich imprezach sportowych. Latem 2017 pojawiliśmy się na Szosowym Klasyku w Szklarskiej Porębie i Tour the Pologne amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej. Trzymamy kciuki za naszego zawodnika, który już przygotowuje się do kolejnego sezonu.

Od września 2017 wspieramy też piłkarzy zrzeszonych w Smoleckim Towarzystwie Sportowym SOKÓŁ SMOLEC. Szczególnie kibicujemy drużynie Orlików i Seniorów, które noszą koszulki z naszym logo.

Realizacja kontraktów zagranicznych

W czerwcu 2017 zakończyliśmy instalację stanowiska do zgrzewania liniowego w BWI Group w Czechach. W styczniu 2018 planowane jest uruchomienie stacji do automatycznego wciskania i zgrzewania pierścienia na tłoczysku amortyzatora w BWI Group w Chinach. Wiosną dostarczymy trzy specjalistyczne stanowiska zgrzewalnicze i wielofunkcyjne do fabryki BWI Group w Meksyku.

więcej »