Aktualności


Projekt nowego zakładu SMOLTECH

Nowy zakład w Źródłach pod Wrocławiem

W 2018 roku planujemy rozpoczęcie budowy nowego zakładu w Źródłach, przy drodze nr 94 Wrocław-Środa Śląska. Zakład będzie złożony z hali produkcyjno-magazynowej i biurowca o łącznej powierzchni 1.200 m2. Nowa siedziba firmy będzie dobrze skomunikowana z obwodnicą Wrocławia S8 i autostradą A4. Podstawowym celem projektu jest podwojenie możliwości produkcyjnych przy jednoczesnym stworzeniu jak najlepszych warunków pracy naszym pracownikom.

Visegrad Road Race amatorów w Sobótce

SMOLTECH na sportowo

Sezon kolarski 2018 rozpoczęty! Nasz zawodnik ma już za sobą pierwsze udane starty. W planie kolejne rowerowe zmagania: Korona Gór Sowich, Klasyk Radkowski oraz Szosowy Klasyk w Szklarskiej Porębie. Uwieńczeniem sezonu i zarazem najtrudniejszym wyścigiem, będzie Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej. Trzymamy kciuki za naszego zawodnika!

Smoleckie Towarzystwo Sportowe SOKÓŁ SMOLEC zrzesza 200 piłkarzy w 12 drużynach. W sezonie 2018 szczególnie kibicujemy Orlikom i Seniorom, którzy noszą koszulki z naszym logo.

Realizacja kontraktów zagranicznych

Latem 2017 dostarczyliśmy i uruchomiliśmy w BWI Group w Czechach automatyczne stanowisko do wciskania i zgrzewania liniowego denka do rury. W styczniu 2018 uruchomilismy stację do automatycznego wciskania i zgrzewania pierścienia na tłoczysku amortyzatora w BWI Group w Chinach, a w kwietniu stanowisko do zgrzewania liniowego denka do rury w BWI Group w Meksyku. Aktualnie jesteśmy w trakcie uruchomienia dwóch specjalistycznych stanowisk zgrzewalniczych i wielofunkcyjnych w fabryce BWI Group w Meksyku.

więcej »